Профиль

Логин:
Пароль:

Облако Тегов


Информация

Главная » Каталог статей » Общество » Диеты

Місячна дієта

 
 Місячна дієта

 

Вам здасться дивним, що на наш настрій і фізичний стан може впливати фаза Місяця? А що ви скажете, якщо дізнаєтеся про те, що вплив красуні Місяця на цьому не обмежується: наприклад, розроблена дієтологами «місячна» дієта допомагає знизити вагу? Насправді, тут немає нічого дивного. Виявляється, наше тіло дуже чуйно реагує на місячні цикли. Від обридлих кілограмів можна позбутися, якщо координувати страви з фазами Місяця.


Особлива містична сила молодика і повного місяця вражає багатьох вчених-біологів, що вивчають процеси людського організму. Наприклад, лікаря-терапевта Крістіана Дюраффура, президента Міжнародної федерації фіто - та ароматерапії, зацікавило рух води в організмі людини і пов'язані з цим зміни обміну речовин у ці періоди.


Рекомендації по особливому режиму харчування під час повнолуння і новолуння він направив на використання ферментних резервів, необхідних для перетравлювання їжі і засвоєння поживних речовин.Дійсно, вода здатна переміщатися з клітин до тканин і назад в певні періоди. Фахівці рекомендують використовувати ці особливості для очищення організму та прискорення процесів розщеплення жирів.Існує два варіанти місячної дієти. Короткий режим займає всього 24 години для повного і 36 годин для молодика, він дозволяє очистити організм і при цьому втратити близько кілограма ваги. Розширений режим триває 6 днів, ви можете позбутися до 3 кілограмів.


Дієта в повний місяць: виводимо велику кількість рідини з організму


Місячна дієта


24 години

Запасіться великою кількістю пиття, якщо коло Місяця ось-ось готовий стати правильним. Починаючи від передодня повні, всі 24 години доведеться пити просту кип'ячену, джерельну або мінеральну воду, вичавлювати сік з фруктів або овочів. Загалом, в меню тільки рідини.


6 днів

У цьому випадку вас може чекати деякий випробування - 5 діб лікувального харчування овочами і 1 день голодування (зрозуміло, день повного місяця). Дієтологи пропонують в перший день харчуватися тільки сирими і вареними овочами, наступні два дні і останні дні харчуємося тільки ананасами і вареними грибами. Вибір заснований на сечогінну дію ананасів і малій кількості калорій у грибів. Допускається невелика кількість спецій і оливкової олії, кількість їжі в день не більше кілограма.


Дієта на місяць: виводимо шкідливі токсини і стимулюємо розщеплення жирів

36 годин

З 18 годин напередодні молодика починаємо приймати в їжу тільки овочеві супи і бульйони. Кількість трапез - не менше 4-5. Для приготування супу підійдуть будь-які овочі: морква, картопля, квасоля, перець. Один раз в день допускається м'ясний або рибний бульйон. Організм буде одержувати велику кількість мінеральних речовин, клітковина притуплює відчуття голоду. В результаті інтенсивного промивання організму вага знизиться приблизно на 0, 5 - 1 кілограм.

6 днів


П'ять днів ми харчуємося тільки сирими овочами, один (молодик) залишаємо на голодування. Потрібно пам'ятати про те, що місячна дієта не повинна тривати більше ніж 6 днів, катування довше покладеного часу може призвести до негативних наслідків.


Протипоказаннями до використання є порушення обміну речовин, цукровий діабет
.

 

аппараты для косметологии
Аппараты УЗ-кавитации купить. Аппараты кавитации их применение.
Теги: диета