Профиль

Логин:
Пароль:

Облако Тегов


Информация

Главная » Статьи » Общество

В разделе материалов: 111
Показано материалов: 6-10
Страницы: « 1 2 3 4 ... 22 23 »

Дієта Анни Семенович

 
 Дієта Анни Семенович


Яскрава артистка, фігуристка Анна Семенович завжди знаходиться в центрі уваги. Вона змушена стежити за своєю фігурою. Проблеми жінок, контролюючих масу тіла, їй добре знайомі, бо кілограми зірки мають підступну властивість швидко збільшуватися. Без допомоги дієт Ганна не зможе зберігати працездатність і хорошу форму.

Подробнее

Дієта Алли Пугачової

 
 Дієта Алли Пугачової

Всім відомо, що Алла Борисівна Пугачова є, можна так сказати, експертом в області схуднення, так як постійно проводить різноманітні експерименти в цьому напрямку. Результатом таких експериментів стала придумана їй самій монодієта, завдяки якій вага скидається за короткий час, однак довго сидіти на ній не рекомендується.
Подробнее

Дієта Майї Плісецької

 
 Дієта Майї Плісецької

У свої 84 роки знаменита балерина виглядає чудово, не маючи жодного кілограма зайвої ваги. Зберігати стрункість їй допомагає її улюблена дієта.Принцип дієти Майї Плісецької - категорична відмова від заборонених продуктів і повна свобода приготування страв з дозволених.
Подробнее

Дієта Бейонсе Ноулз

 
 Дієта Бейонсе Ноулз

Актриса і чудова співачка Бейонсе Ноулз з посмішкою каже, що ніколи і мріяла бути худенькою. Але захоплення пончиками і тістечками не проходить безслідно навіть для зірок. Округлі форми співачки стали видні неозброєним оком.
Подробнее

Корнелія Манго схудла

 
 Корнелія Манго схудла

Останнім часом багато хто, кого хвилює проблема зайвої ваги, цікавить питання: " Як схудла Корнелія Манго?". Талановита випускниця проекту «Фабрика зірок» приводить у захват своїх шанувальників не тільки запальним творчістю і привабливою зовнішністю - з часу закінчення телешоу дівчині вдалося неймовірно змінитися. За порівняно невеликий термін Корнелія Манго схудла на 20 кілограмів, надихнувши своїм прикладом багатьох людей, що прагнуть до стрункості.
Подробнее