Профиль

Логин:
Пароль:

Облако Тегов


Информация

Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 1091
Показано материалов: 1076-1080
Страницы: « 1 2 ... 214 215 216 217 218 219 »

Дієта балерин

 
 Дієта балерин

Ще один спосіб скинути вагу-дієта балеринДане меню - це не просто одна з численних ефективних дієт для швидкого схуднення, а певний спосіб життя. При цьому потрібно дотримуватися певні правила...
Подробнее

Акторська дієта

 
Акторська дієта

Акторська дієта меню
Цілком реально за чотири дні скинути чотири кілограми. Цей метод давно випробуваний професіоналами і носить назву «акторська дієта».
Люди працюють у дуже напруженому графіку, але при цьому часто змушені відвідувати важливі заходи, банкети та фуршети, а їх робота не дозволяє мати навіть зайві грами ваги.
Подробнее

Бурякова дієта

 
 Бурякова дієта

[Бурякова дієта]Пропонований нижче раціон - простий і швидкодіючий спосіб не тільки скинути зайві 5-6 кілограм, але також оздоровити і зміцнити свій організм.Полягає у вживанні вареної буряків у вигляді салату і свіжого бурякового соку. Протягом тижня необхідно замінити одне з основних страв на буряковий салат з додаванням ложки тертої моркви і мало жирної сметани (за бажанням).
Подробнее

Осіння дієта

 
 Осіння дієта


Заповітною мрією будь-якої жінки завжди залишається мрія швидко схуднути. Коли приходить осінь, то завдяки її дарам можна всього за тиждень легко скинути до 5 кгА також завдяки тому, що існує осіння дієта організм готується до довгої зими, підвищує життєвий тонус і зміцнює імунітет. Адже саме в осінній період організм переживають складні процеси перебудови і тому йому необхідно приділити трохи більше уваги.

Подробнее

Дієта одного продукту

 
 Дієта одного продукту

Останнім часом більшість нашої прекрасної половини людства вирішує, що їм просто необхідно швидко схуднути і сідає на "голодний пайок". Ефективні дієти знаходяться у великій кількості. І дуже часто вони виявляються не нашими, "імпортними".
Подробнее