Профиль

Логин:
Пароль:

Облако Тегов


Информация

Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 1091
Показано материалов: 1066-1070
Страницы: « 1 2 ... 212 213 214 215 216 ... 218 219 »

Дієта 13 днів

 
Дієта 13 днів

Даний раціон харчування, як і багато інші варіанти, обіцяє досить швидкий результат за невелику кількість часу. Незважаючи на недовіру скептиків, дієта за 13 днів дійсно дозволяє позбавитися до 10 кг зайвої ваги.
Подробнее

Американська дієта

 
Американська дієта

Американська дієта швидко і міцно завойовує довіру у «Старому світі». На сьогоднішній день є одним з наймодніших і - головне - дієвих способів позбутися кількох зайвих кілограмів.Інша назва - «Вечеря мінус».Чим же хороша дієта американських астронавтів?
Подробнее

Дієта для сідниць

 
Дієта для сідниць

Дієта для ягодицЧтобы мати красиву фігуру, потрібно стежити за своїм зовнішнім виглядом - правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя не забувати про помірних, але обов'язкових фізичних вправах.Хіба хтось не знає цих правил?
Подробнее

Дієта для сидячих

 
 Дієта для сидячих

Дієта для вічно сидящихЛюди ведуть малорухливий спосіб життя ризикують, частіше інших, набрати надлишкову вагу. Спеціально для них розроблено раціон харчування, зводить до мінімуму цю проблему.Так, дієта для сидячих підходить для працівників офісів, які проводять більшу частину часу за робочим столом.
Подробнее

Дієта для живота

 
Дієта для живота

Дієта для живота довела свою ефективність. Адже після такого раціону животик стає підтягнутим, пружним і плоским. І живіт під час ходьби буде такий же красивий, як коли Ви лежите на спині!Дієта для живота потребує скоротити ряд продуктів, які люблять залишатися на животі. До таким відносять білий хліб, бісквіт, тістечка.
Подробнее